xtrabass (xtrabass) wrote,
xtrabass
xtrabass

Тюнінг

Під час ротації нам презентували глушники та полум'я гасники на АК74, від підпреємства Стріла.
Що маю сказати? Глуше процентів 60 пострілу, може трохи більше. Метрів за 300 вже не чути, а якщо чути то не зрозуміло де. Сам постріл нагадує мілкашку, при цьому чути лише лязгіт затвору, сам постріл лунає десь метрах в трьох попереду.
До стрільби з глушником треба трохи звикнкти, бо він не дуже легкий, але звикаєш бистро. Через свою конструкцію він спрямовує велику кількість газів всередину автомата, так що засирання досить велике в порівнянні з штатним ДТК, або полум'ягасником. Ще він добряче гріється, так що сильно з нього палити не радив би. Не сподобалась велика кількість нарізів під стопор і товщина в районі різьби, не зручно накручувати і знімати. На АКСУ толку від нього набагато менше. А так незамінна річ. Полум'я гасник - без коментарів, працює чудово, крім посадочної різьби, там таж історія.
Доберусь до нормального інтернету - додам відео.Во время ротации нам подарили глушители и пламегасители на АК74, от предприятия Стрела.
Что должен сказать? Глушит процентов 60 выстрела, может чуть больше. Метрах в 300 уже почти не слышно, а если слышно то непонятно где. Сам выстрел напоминает мелкашку, при этом слышно только лязг затвора, сам выстрел разносится метрах в трех впереди. К стрельбе с глушителем нужно привыкнуть, так как он не сильно легкий, но привыкаешь быстро. Из-за своей конструкции он направляет значительную часть газов внутрь автомата, так что засерание достаточно большое, в сравнении со штатным ДТК или пламегасителем. Еще он сильно греется, так что сильно палить с него не советовал бы. Не понравилось большое количество нарезов под стопор и толщина в районе резьбы, неудобно накручивать и снимать, без ножа практически нереально. На АКСУ толку с него намного меньше. А так - незаменимая вещь.
Пламегаситель - без комментариев, работает отлично, кроме посадочной резьбы, там та же история.
Доберусь к нормальному интернету - добавлю видео.
Tags: Война
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments